resim
 

Minibüs KiralamaVİP SPRİNTER height=250pxheight=250pxheight=250pxheight=250pxCAREVELLA KİRALAMA
 


*araclarımızın şehir içi güzergah belgesi ve şehirler arası D2 yetki belgesi mevcuttur

height=250pxheight=250pxheight=250pxheight=250px

 WOLKSVAGEN CAREVELLA 2

2011 MODEL VİP ARACIMIZ  7+1 KAPASİTELİ  YATAK OLABİLEN DERİ KOLTUKLARI
BUZDOLABI  V.S ARACIMIZIN  TÜM BELGELERİ MEVCUT OLMAKTADIR
height=250pxheight=250pxheight=250px

VİP CAREVELLA 3
BİLGİLER
2013 MODEL ULTRA  LÜX ARACIMIZ UYDULU ARABOLMELİ CİFT KAPI SUNROFF V.S EKSPRESSO MAK,BUZDOLABI,PLAYSTATİON DAHA BİR ÇOK ÖZELLİK
height=250pxheight=250pxheight=250pxheight=250px 


Minibüs Kiralama

Araç kiralama hizmetleri her zaman insanların ihtiyaç duydukları ve tercih ettikleri hizmetlerin başında yer almaktadır. Özellikle de kalabalık olan ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının ilk tercihleri ise her zaman için minibüs araç modelleri olmaktadır. Minibüs araçlarını kiralayarak birçok farklı özelliklerinden yararlanmanın yanında kalabalık gruplar ile keyifli, konforlu ve etkili bir yolculuk geçirebilirsiniz. Günümüzde de hizmet veren birçok farklı minibüs modelleri bulunmaktadır. Vip sprinter uyku fonksiyonu ile genellikle 7+1 koltukları bulunan, katlanır masası olan, gece ve gündüz aydınlatması, buzdolabı, okuma lambası vb. diğer özelliklere sahip olmaktadır.

Carevella araç içi konforu isteyen kişiler için ilk tercihler arasında yer almaktadır. Hem ön hem de arka koltuklar için klima üflemesi, son teknoloji ile donatılmış 7 ileri otomatik vitese sahip ön ve yan hava yastıkları, buzdolabı özellikleri ile tercih edilmektedir. Wolksvagen Carevella 2 minibüste arka görüş kamerası, hava yastığı sürücü, merkezi kilit sistemleri, deri koltuk ve direksiyon özellikleri sis farları, tv ve navigasyon özelliklerinin yanında daha birçok farklı özellikleri bulunmaktadır. Vip Carevella özellikleri arasında, lastik arıza göstergesi, hava yastığı özellikleri, derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon, hız sabitleyici, yol bilgisayarı, klima, elektrikli yan aynalar, kumaş koltuklar vb. birçok özelliklere sahip olmaktadır.