Araç Kiralama

Araçlarımız hakkında daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

ARAÇ KİRALAMA

Araç kiralama, sürücülere verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Ve piyasada bu hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Araç kiralama hizmetini en iyi şekilde veren bizim firmamızın ise araç galerisinde her çeşit araba bulunmaktadır. Bir araç kiralama firması olarak verdiğimiz bu hizmette müşterilerimize kiraladığımız her modelde araç ve minibüs çeşitlerinin tümü markadır. En marka ve son model olan bu araçların kiralandığı firmamızın ayrıca fiyatları da oldukça uygundur. Her müşterimizin bütçesine göre kiraladığımız bu araçlar için yalnızca bir sözleşme yapmaktayız daha sonra da teslim etmekteyiz.  Firmamızdan araç kiralamak için ise iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişiminizin ardından firmamız çalışanları hangi model aracı istediğinize dair sorular sormakta ve daha sonra kiralama işlemlerini başlatmaktadır.

Araç Kiralama Fiyatlarımız

Her model araba bulunan firmamızda işinde deneyimli ve tecrübeli işçileri çalıştırmaktayız. Hizmet aşamasında müşterilerimize hiç bir sıkıntı yaşatmayan bu çalışanlarımız, araç kiralama işini kısa bir sürede halletmektedir. %100 müşteri memnuniyetine sahip bir firma olarak her konuda verdiğimiz bu kaliteli hizmette aynı zamanda uygun fiyatlar sunmaktayız. Kiraladığımız araçların fiyatlarının belirlenmesinde ise birçok ayrıntıyı göz önünde bulundurmaktayız. Öncellikle kiralanan aracın modeli yüksek kaliteli ise bu durum fiyata büyük ölçüde yansımaktadır. Aynı şekilde fiyatların belirlenmesinde  aracın genişliği ve kiralama süresi de araba kiralama ücretine ilave edilmektedir.  Tüm bunların dışında eğer araç kiralamak isteyen müşterimiz, isteğine göre değil de, bütçesine uygun şekilde kiralama hizmeti almak  istiyorsa, bunun için de firmamızda birçok model araba mevcuttur.

Araç Kiralama Aşamaları

Araç kiralama hizmeti veren bir firma olarak müşterilerimizin araba istekliklerini iletişim aracılığıyla almaktayız. Araç kiralama da verdiğimiz bu kaliteli hizmette müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak ilerlemekteyiz. Daima memnun edici ve verimli bir hizmet veren firma olarak da müşterilerimizin araç isteği üzerine direk olarak kiralama işlemini başlatmaktayız. Her koşulda hızlı bir şekilde çalışan ve kaliteli bir hizmet vermeye özen gösteren firma çalışanlarımız, araç isteğinde bulunan müşterilerimize daha sonra kira sözleşmesi imzalatmaktadır. Sözleşme de aracın kiralama süresi, modeli ve özellikleri yer almaktadır. Yapılan bu sözleşme ise  aracın güvenliği için imzalanmaktadır. Sözleşmenin ardından da firma çalışanlarımız, aracı müşterimize hemen teslim etmektedir.

Araç Kiralama da Kaliteli Hizmet

Son derece kaliteli bir hizmet veren firma olarak müşterilerimize daima lüks araçlar kiraladık. Firmamızda bulundurduğumuz araçlarımızın çoğu bu şekilde kaliteli ve lükstür. Araç kiralamadan önce firma çalışanlarımız arabanın bakımını yapmadan asla müşteriye teslim etmemektedir.  Müşterinin memnuniyeti için arabanın kiralama aşamasından önce temizliğini ve bakımını yapan firma elemanlarımız işinde tecrübeli ve ehli kişilerdir. Hizmette kesinlikle kusur oluşturmayan bu çalışanlarımız araç kiralama hizmetinde siz müşterilerimizin isteğine uygun olarak çalışmaktadır. Yani siz hangi model araç istiyorsanız, çalışanlarımız en kısa sürede o aracı size ayarlamakta ve hazırlamaktadır. Araç kiralama da sizde eğer işini en iyi şekilde yapan ve sıkıntısız hizmet veren bu firmamızdan hizmet almak istiyorsanız, iletişim numarası aracılığıyla irtibata geçmeniz yeterlidir. Sizinle iletişime geçen firma çalışanımız hangi aracı istediğinize ve kaç saat kullanacağınıza dair sorular sorduktan sonra arabayı hemen hazırlamakta ve size teslim etmektedir. Birçok araba markası ve modelinin bulunduğu firmamızdan hizmet almak için yalnızca iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Araç Kiralama Modellerimiz

Walkswagen, BMW, Mercedes, çeşidindeki araçlarla dolu olan firmamızda bütçeye uygun ücretli arabalar da bulunmaktadır. Araç kiralama hizmetinde her model araba ve her bütçeye uygun araç bulunan firmamızda ayrıca minibüs çeşitleri de bulunmaktadır. Minibüsleri genel olarak gruplar halinde seyahat edecek olan müşterilerimize kiralamaktayız. Araç kiralama da son derece pürüzsüz bir hizmet veren firma olarak müşterimizin her türlü isteğini düşünmekteyiz. Bu yüzden araç filomuzda her modelde araba bulundurmaktayız. Dilediğiniz fiyata istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz rent a car firmamızdan hizmet almak için yapmanız gereken tek şey ise iletişime geçmektir. Uygun fiyat garantisi ile  siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlayan firmamızın hizmetleri hakkında ayrıca bilgi almak için de dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Araç kiralama da son derece kusursuz bir hizmet veren firma çalışanlarımız yalnızca kiralama işleminden önce size bir kaç soru sormakta ve sözleşme imzalatmaktadır. Sözleşmenin ardından ise arabayı teslim aldığınızda oldukça dikkatli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Çünkü aracın kiralama aşamasından sonra eğer araba sizde iken bir kaza sonucu hasar oluşursa bu durumun tüm yükümlülüğü tarafınıza ait olacaktır. Bu yüzden  rent a car firmamızdan kiraladığınız aracı oldukça dikkatli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Seyahat veya gezmek için firmamızdan kiralayacağınız bu araçların dikkatli kullanılması dışında sözleşme de başka bir şart yer almamaktadır. Kiralama işi gereği sözleşme aşamasının ardından başka bir şeye gerek duyulmadan arabalar direk olarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Rent a car firmamızın çalışanları bu konuda ve kiralama konusunda oldukça bilinçli ve tecrübelidirler. İstediğiniz aracı sizlere en uygun fiyatla kiralayan firma elemanlarımız arabayı hazırlamadan asla kiralama işlemine geçmemektedir. Eğer istediğiniz aracın bakımı tamamlanmamış ise firma işçilerimiz, siz müşterilerimize bu durumu açıklamakta ve başka araçların özelikleri hakkında bilgi vermektedir. Firma elemanlarımızın size tanıttığı araçlar sizin isteğiniz için uygun ise de onayınız alındıktan sonra kiralama işlemine geçilmektedir.

Araç Kiralama da Lüks Arabalar

Her çeşit lüks araç temin edebileceğiniz firmamızda birçok model araba mevcuttur. İstediğiniz aracı kolay bir şekilde en uygun fiyatla kiralayabileceğiniz firmamız, işinde ehli çalışanlarla hizmet vermektedir. Araç kiralama hizmeti almak için eğer en uygun fiyatlar sunan ve memnuniyet sağlayan bir firmadan hizmet almak istiyorsanız, bizi güvenle  tercih edebilirsiniz.  Gezmek veya seyahat etmek için kiralamak istediğiniz aracı bizim bu ehli firmamızdan  almak için yapmanız gereken tek şey iletişime geçmektir. Gruplar hâlinde seyahat edeceklere de minibüs kiralayabilen bir firma olarak geniş araç filomuzdaki model sayısını da oldukça artırdık. Müşterilerimiz için verdiğimiz bu rent a car hizmetinde  her çeşit araç kiraladığımız gibi ayni zamanda ücretlerde de kolaylık sağlamaktayız. Her konuda verdiğimiz bu son derece duyarlı hizmetimiz de müşterimizin memnuniyeti firmamız için oldukça önemlidir. Araç kiralama  işini en iyi şekilde yapan çalışanlarla birlikte verdiğimiz bu hizmette müşteriye sağladığımız avantajlar ve memnuniyet ile ise firmamızı her geçen gün daha da geliştirmekteyiz. Her geçen gün yeni araç eklediğimiz galerimizdeki tüm araçlar ise oldukça  kaliteli ve lükstür. Gelişen ve sürekli yeni araçlarla galerisini genişleten bir araç kiralama firması olarak müşterilerimize 7\24 hizmet vermekteyiz. Her gün her saatte verdiğimiz bu rent a car hizmetimizden yararlanmak için firmamızı aramanız yeterlidir. Araç isteğinizin ardından elemanlarımız arabanızın temizliğini ve bakımını kontrol etmekte ve siz müşterilerimize  öyle teslim etmektedir.  Kaliteli bir hizmet anlayışına sahip rent a car firması olarak hizmetimizi müşterilerimize bugüne kadar bu şekilde verdik ve hiç bir sıkıntı yaşatmadık. Bu sebeple firmamız araç kiralama hizmeti ile her geçen gün daha da tercih edilmektedir.

Back to top
Araç Kiralama