Vip Minibüs Kiralama

Kiralık Vip Minibüs | Bünyemizdeki kiralık vip minibüslerimiz...

Vip Minibüs Kiralama

Vip Minibüs Kiralama hizmeti vermekte olan firmamız, İstanbul’un en önemli ve en iyi rent a car firmalarından biridir. Özellikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizden dolayı, bizden hizmet alan tüm müşterilerimiz memnun kalmakta ve bizlerin büyümesi için gerekli olan enerjiyi ve ilhamı bizlere sağlamaktadırlar.

İstanbul’da aradıkları her aracı bulabilecekleri, aynı zaman da bu araçların bütçelerine uygun olduğu geniş yelpazeli tek firmayız. İnsanlar istedikleri her türlü aracı bizden istedikleri süre zarflarında temin edebilirler.

Aynı zaman da kiralık olan araçlarımızın tamamı bütçe dostudur. Her bütçeye uygun olarak araç kiralama hizmetimiz mevcuttur. Dilediğiniz aracı en uygun koşullarla sizlere temin edebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Vip Minibüs Kiralama Hizmetleri

Araçlarımızın periyodik bakımları yetkili servislerinde yapılmakta olup, sürekli kontrol edilmektedir. Özellikle müşterilerimizin güvenliği ve sağlığı açısından firma olarak en önemsediğimiz konulardan biri aracın sürüşe ve trafiğe çıkmaya uygun olup olmadığını test etmektir. Servis kontrolleri ve bakımları yapılan araçlarımız müşterilerimize gönül rahatlığı ile temin edilebilmektedir.

Vip Minibüs Kiralama konusunda en geniş araç kapasitesini sunabilen tek firmayız. Aile için geniş ve ferah araçlardan, spor araçlara, Vip araçlardan lüks araçlara kadar akılınıza gelebilen tüm araç çeşitlerini firma bünyesinde kiralayabilmekteyiz.

Farklı araç seçeneklerimiz sayesinde bizlerden hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz aradıkları araçları rahatlıkla firmamızda bulabilirler.

Temiz ve Bakımlı Araç Kiralama Hizmeti

Aynı zaman da araçlarımız temizlik ve kozmetik olarak %100 verimliliğe sahiptir. Her müşteri tesliminin ardından özel atölyemizde araçlarımızın detaylı olarak iç ve dış temizliği yapılmakta olup, havalandırılarak tekrardan kiralanmaya hazır hale getirilmektedir.

Vip Minibüs Kiralama hizmeti verdiğimiz için ve Müşterilerimizin sağlığına değer verdiğimizden dolayı, temizlik ve titizlik konularında araçlarımıza oldukça özen göstermekteyiz.

Araçlarımızın bakımlı olması, yol esnasında sizlerin daha güvenli bir seyahate kavuşmanız açısından önem teşkil etmektedir. Bu sebeple hem müşterilerimizin sağlığını ve güvenliğini tehlikeye atmamak, hem de firma itibarımızı yüksek tutmak amacıyla, her türlü bakımı ve temizliği periyodik olarak yerine getirmekteyiz.

Ayrıca yıllar içerisinde yıpranan ve ömrünü tamamlamaya yakın olan araçları kiralık dışı bırakmayız. Her zaman yeni modeller ve aktif sürüş için ideal olan araçlarının kiralanma hizmetini vermekteyiz. Onlarca çeşit araçlarımızdan istediğinizi kiralayabilir ve ihtiyacınızı görebilirsiniz.

Onlarca Farklı Araç Seçeneği

Firmamız bünyesinde aradığınız özelliklerde ki tüm araçları barındırmaktayız. Lüks sınıf araçlardan, spor araçlara, family seviye araçlardan Vip büyük araçlara kadar müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri aracı bizden rahatlıkla karşılayabilirler.

Tüm sınıf araçları bünyemizde barındığımızdan dolayı müşterilerimiz istedikleri aracı rahatlıkla bizden temin edebilirler.

Uzun yıllardır Vip Minibüs Kiralama sektöründe hizmet veren bir firma olarak, yılların verdiği tecrübe ve arkamızda bıraktığımız binlerce mutlu müşteri ile durmadan ve yorulmadan ilerlemeye devam ediyoruz.

Müşterilerimizden aldığımız ilhamla hem kendimizi geliştiriyor, yenilikleri takip ediyor, hem de araç kapasitelerimizi artırarak İstanbul’un en büyük oto kiralama firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Bu süreç zarfında bizleri tercih eden müşterilerimize minnettarız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına araç kapasitelerimizi artırdığımız gibi fiyatlarımızı da makul seviyeler tutarak tüm müşterilerimizin bütçesine hitap etmeyi amaçlıyoruz. İddia ediyoruz bizim kadar uygun fiyatlarla lüks ve standart araç kiralayan firma bulunmamaktadır.

Yerli ve yabancı müşterilerimiz fark etmeksizin aynı fiyatlarla istedikleri araçlara sahip olabilirler. Aynı zamanda dönem dönem yaptığımız kampanyalardan da yararlanarak uygun koşullarla araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirler.

Back to top
Vip Minibüs Kiralama